בדיקת לחץ מים לאיתור נזילה • תרמיטק | מומחה לאיתור נזילות

בדיקת לחץ מים לאיתור נזילה

איך מומחים עושים זאת?

בדיקת אומדן לחץ מים היא בדרך כלל אחד התהליכים הראשוניים בניסיון לאיתור מקור נזילה במבנה. יסודו של התהליך הוא בדיקת תקינות של מערכת המים בכל המבנה. אומנם זוהי אינה בדיקה שאנחנו יכולים לבצע באופן עצמאי, אך מומחה שברשותו מד-לחץ מתאים יכול לקיימה במהימנות רבה. “מיקוד נזילה” במדידת לחץ היא מבין השיטות הפשוטות והאמינות ביותר, לכן מוטב להתחיל בה לפני שמתחילים באמצעים מורכבים ממנה.

מד לחץ

מד לחץ

לא תמיד אנו נידרש למכשור משוכלל והליכים יקרים. עלויות הבדיקה הן צנועות יחסית לעלויות בדיקות אחרות הקיימות בשוק, והעלות שלהן היא מאות שקלים בודדות. הצלחה ואיתור ממוקדים של התקלה יאפשר פתרון “כירורגי”, שלא יחייב אותנו בהריסה מיותרת, וכמובן, עלויות כספיות גבוהות.

אולי הבעיה קטנה יותר משחשבתם?

במקרה הטוב, נזילה עשויה להסתכם בבעיה קטנה בעלת פתרון פשוט. באמצעות בדיקת לחץ מים אנו מסוגלים לאתר תקלות נקודתיות כמו מסנן שבור וסתום, פקק אבנית מקרי – אותם ניתן לפתור באופן מקומי, ובזריזות.

לעיתים מסתבר שהרטיבות נובעת מטעות איטום פשוטה, ובדיוק לשם כך משמשת בדיקת לחץ מים: כדי לשלול היתכנות כזאת. אם נגלה לחץ בלתי יציב או נמוך מדי, דבר זה יעיד על צורכי התיקון המדויקים.

במבנה משמשים כמה קווי צנרת ראשיים ומשניים – למים חמים/קרים, ביוב, נתיבים למתקנים סולריים, הסקה, מיזוג וכיבוי אש. בדיקה ראשונית באמצעות לחץ תבודד כל אחד מהם ותמצא מי מהם הוא מקור הבעיה, וכמובן תמנע פגיעה אפשרית בצינורות התקינים.

בעת הבדיקה, כאשר אנו רואים שיש ירידת לחץ מים, המשמעות היא שקיימת תקלה ויש לבצע בדיקות מעמיקות יותר, וזאת כדי לאתר באופן מדויק את מקור הנזילה באמצעות מכשור מתקדם כגון: מצלמה תרמית לאיתור נזילות, מערכת גז ידידותית לסביבה, ועוד.

איתור נזילה עם מדי לחץ מים. נראית ירידת לחץ באספקת מים חמים במקרה זה.

איתור נזילה עם מדי לחץ מים. נראית ירידת לחץ באספקת מים חמים במקרה זה.

לסיכום – אין מה להילחץ. פשוט תבדקו.

קורה יותר מפעם אחת, שנקודת היקוות (הצטברות נוזל) והתנקזות של רטיבות הן אינן המוקד ה”אמיתי” של הדליפה. אבחון מוצלח של בדיקת לחץ מים חושף במדויק את המקור האמיתי לנזילה, ובכך מקדם פתרון יעיל, תכליתי ומהיר יותר – שמטבעו גם פחות יקר.

לחץ מים לקוי יכול גם להוכיח אחריות מערכתית שאינה כלל על כתפיכם, אבל לשם כך חובה לדעת מהו שורש התקלה. מכאן – הכדור במגרש שלכם.

ייעוץ חינם עם בוחן נזקי מים מוסמך מכון התקנים הישראלי – חייגו

תרמיטק איתור נזילות - מספר טלפון

או השאירו פרטים לחזרה

  תעודות מומחה

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה - לחצו על התמונה למעבר לכל התעודות של תרמיטק.

  ביקורות

  תרמיטק Iconתרמיטק

  אשרמן 1, תל אביב

  5.0 400 reviews

  • Avatar miki ba ★★★★ 2 weeks ago
   דרור בצע בדיקה תרמית ביסודיות רבה משך כשעתיים, ע׳מ לאתר נזילה ״ עקשנית״ שקיימת מיום כניסתנו לבית לפני 26 שנים. ( מצנרת מי גשמים משותפת בעליית הגג לתקרת חדר שירותים בקומת הקרקע). לדבריו - איתר את הנזילה, והציע פתרון לתיקון. התחייב ללוות … More אותנו עד שהבעייה תפתר לחלוטין.
  • Avatar Michael Lvovsky ★★★★★ לפני 3 שבועות
   שירות ברמה גבוה עם ידע ונסיון. עבודה יסודית ורצינית. גם אחרי שמצאנו את מקור הנזילה עדיין המשיך לחפש עוד לקויים בכמה קומות מעלי ולא ויתר.
   תודה רבה
  • Avatar Galia Becker ★★★★★ 2 months ago
   היתה לנו בעיית רטיבות. השירות שקיבלנו היה מצוין. גם מיידית התקשרנו בבוקר והבדיקה בוצעה כבר באותו היום. הבודק דרור היה מקצוען ממש. הגיע עם כל הציוד המתקדם שקיים בתחום. לא סיים את הבדיקה עד שלא עבר על כל האפשרויות ווידא שאין יותר נזילות. … More ממליצה בחום.
  • Avatar Elad Goldberg ★★★★★ לפני 3 חודשים
   תודה רבה מכל הלב לדרור על השירות האיכותי והמהיר לאיתור הבעייה אצלי. על חוש האחריות המפותח והדאגה ללקוח,מללא פשרות. לא מובן מאליו! ממליצה בחום למי שצריך.
  • Avatar איציק בוקעי ★★★★★ לפני 3 חודשים
   רוצה לשתף אתכם בחווית שרות יוצאת דופן!
   לפני מס׳ חודשים קיבלתי המלצה על תרמיטק. הגיע אליי בחור בשם דרור על מנת לבדוק את הרטיבות בכמה מוקדים בבית. הבחנתי שמדובר באדם מאוד מקצועי, סבלני, אדיב, והכי חשוב אנושי! הבעיה אותרה וקיבלתי דוח מפורט
   … More ומקצועי אשר מפרט את הליקויים. לאחר מספר חודשים קראתי לו שוב כי צץ לי עוד משהו קטן ודרור הגיע אליי בהתרעה מאוד קצרה של כמה ימים ספורים. השרות הזה שמקבלים היום חברים הוא לא טריוויאלי! מדובר בבנאדם אחד ל..
   כל מי שמתלבט אין מה להתלבט! הבנאדם קוסם!! תודה לך דרור, שירבו כמותך בישראל🤞🏻🙏🏻
  • Avatar אנטולי פופוב ★★★★★ 3 weeks ago
   שירות מהיר , מקצועי , איכותי ומהיר ! תודה רבה על הכל!
  • Avatar Evgeny tartakovsky ★★★★★ a month ago
   שירות מקצועי וישר. ואת זה חברים קשה למצוא!
   מומלץ בחום.
  • Avatar רונית טרפלר ★★★★★ 5 months ago
   חברת תרמיטק נענתה בסבלנות ואדיבות לשאלות וההתלבטויות שלי באשר לבדיקת רטיבות.
   כמו כן, משהחלטתי על הבדיקה, הבודק דרור גילה אנושיות, מקצועיות, הוגנות בקביעת המחיר הסופי וכך גם עד לקבלת הדו"ח והמענה לשאלות ששאלתי בעקבותיו. כן ירבו !
  • Avatar אוסי שילוח ★★★★★ 5 months ago
   נעשה איתור נזילת מים באמצעות מצלמה תרמית. התיאום, עבודת האיתור, האחריות היחס והגשת הדוח היו מקצועיים מאוד.
   אני מודה לדרור על נחישות והתמדה, ועל כך שאיתר נזילה ממנה סבלנו מספר שנים.
   אני ממליצה עליו בחום!!
  • Avatar אורלי בילנסקי ★★★★★ 6 months ago
   אני רוצה להודות לדרור ולרני האלופים שעבדו במקצועיות ופתרו לנו בעיה שרבים לא הצליחו בסבלנות, בהתמדה ובנחישות שלא ראיתי כמותה בקרב אנשי מקצוע.
   הם לא ויתרו והוכיחו כי הם בעלי ידע וניסיון רב ורמת המקצועיות שלהם גבוהה מאוד, כשהכל נעשה בנועם
   … More ובחיוך.
   ישר כוח ! פרנסה בשפע והמון הצלחה בהמשך 🙏
  • Avatar Mici Mici ★★★★★ 10 months ago
   מקצועיות יחס אישי אין עליהם תודה רבה❤️

  חיפוש חופשי באתר

  Call Now Button דילוג לתוכן