בדק בית - לפני רכישת נכס

בדק בית לאיתור נזילות ובעיות בצנרת

מתכננים לרכוש דירה חדשה? בית? או אולי לשכור נכס? כדאי מאוד שתכירו את שירות בדק בית לאיתור נזילות ובעיות בצנרת שלנו. בדיקת בדק בית כשמה כן היא, בדיקה לאיתור ליקויים ובעיות הנדסיות אשר נועדו לאפשר לכם לקבל נכס העומד בכל התקנים והדרישות למגורים. בין השאר מבוצעות בדיקות הנדסיות מקיפות לאיתור נזילות ובעיות בצנרת, וכל וזאת בהתאם לתקנות המופיעות בחוק מכר דירות.

בעבר, כאשר התעניינו בנכס כלשהו, כרוכשים פוטנציאלים, היינו מגיעים לדירה, מסתכלים עליה, מסתובבים בין החדרים ובודקים סביב. פותחים את ברז המים, רואים שהכל עובד בצורה תקינה ומוודאים שהנכס מתאים לצרכים שלנו וקונים אותו. לא היה תהליך בדיקה מסודר לפני רכישה של  דירה או נכס.

נכון להיום באמצעים העומדים לרשותנו ובמכשור הנמצא בשוק יש לנו את האפשרות לבדוק את הנכס יותר לעומק בנושא בדק בית. אחד הנושאים החשובים ביותר לפני רכישה או השכרה ארוכת טווח היא בדיקה מקיפה של מערכת המים – הצנרת, של הנכס. כיום ניתן לבצע בדיקת בדק בית בכל הקשור לאינסטלציה הכוללת מגוון בדיקות ובמיטב האמצעים לאיתור של בעיות רטיבות , רטיבות בקיר פנימי, רטיבות בקיר חיצוני, איתור נזילות , איתור נזילה סמויה, איתור נזילות בצנרת ביוב ע"י צילום הצנרת ובעצם כל כשל בנושא האינסטלציה. יש חשיבות רבה גם  לבדוק גם מה קורה בתוך הקירות, התקרה או הרצפה מבלי לפרק אותם ולגרום לנזק מיותר.

בדק בית
בדק בית הינו תהליך חשוב והכרחי לפני רכישה
בדק בית לפני רכישה
בדק בית הכולל דו"ח מצולם ומפורט

בדק הבית אותו אנחנו מבצעים הוא מהמתקדמים והמעמיקים ביותר וכולל דוח מצולם ומפורט ביותר לכל נושא ככלל ולכל בעיה בפרט.  נכון להיום על פי החוק, חובה על מוכר הנכס לדווח לרוכש על כל כשל הקיים בדירה במעמד החוזה בניהם.

ומה קורה אם קיימת נזילה סמויה שמוכר הנכס כלל לא יודע עליה? בכדי שלא נגיע לתביעות מיותרות והוצאות משפטיות, מומלץ מאד לבצע בדק בית לפני רכישה של דירה, בית או נכס.  בדיקה זו, הן כמוכרים והן כרוכשים, תעזור לנו להבין טוב יותר לגבי מצבו ותקינותו של הנכס, האם יש בו ליקויים, מהם ומה מצבם. בדק בית נותן לנו שקיפות מלאה והרגשת ביטחון לפני אחת הרכישות המשמעותיות בחייו של אדם.

זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לנו לחזור אליכם