איתור חדירת מי גשמים ממרפסות שמש • תרמיטק | מומחה לאיתור נזילות - מומחה בוחן נזקי מים מוסמך

איתור חדירת מי גשמים ממרפסות שמש

מרפסות שמש מאוד פופולריות בישראל, בקיץ הן מספקות הזדמנות להירגע בבית אך להרגיש בחוץ. אולם מסיבות שונות עלולה להיווצר צרה צרורה בעונת החורף, כשיורדים גשמים.

במידה ואתם רואים סימנים לנזילות, רטיבות. אתם סבורים או אפילו בטוחים שחודרים מים ממרפסת השמש, כדאי לקום ולעשות מעשה. תחילה, לא מומלץ להזמין תיקון אלא קודם כל להזמין שירות של איתור חדירת מי גשמים ממרפסות שמש. כאשר האיתור נעשה בצורה טובה, ניתן לגשת לתיקון הבעיה על הצד הטוב ביותר.

מה ניתן לזהות במהלך האיתור

תוך כדי איתור חדירת מי גשמים ממרפסות שמש ניתן לזהות מאיזו נקודה או מאילו נקודות חודרים הגשמים.

חשוב להבין כי לא תמיד המקום שממנו חודרים המים הוא גם המקום שבו ישנו ליקוי באיטום. הליקוי עשוי להימצא למעשה בנקודות מסוימות בריצוף ובהחלט יתכן שגם שיפועי הרצפה של המרפסת כולה לא תוכננו בצורה מיטבית. באיתור נזילות מי גשם ניתן לזהות אם הצטברו שלוליות נסתרות מתחת לריצוף וכן איתור של נתיבי הנזילות.

לא תמיד הנזילות חודרות אך ורק בשעה שיורד גשם שוטף. לעיתים הבטון או המצע מתחת לריצוף ספוגים ברמה שהרצפה אינה יכולה להתייבש גם לאחר שהגשם מסתיים. בסיכומו של דבר, ניתן לזהות במהלך האיתור את מכלול הסיבות, הגורמים, תקלות האיטום, קיומם של סדקים, ליקויים מבניים או כאלה שנוצרו עם השנים.

נחיצות חוות דעת מומחה אודות חדירת מי גשמים

פעולה של איתור חדירת מי גשמים ממרפסות שמש איננה שלמה אם היא לא מסתיימת בהמלצות. למעשה מאוד נחוץ שנקבל חוות דעת מומחה שיסכם את כל הממצאים ואם ניתן גם המלצות לביצוע. הרבה אנשים חוו אי נעימות רבה כאשר ויתרו על פעולת האיתור המקיפה והזמינו איש מקצוע לתיקון חדירת הנזילה.

לא תמיד המקום שממנו פורצים המים הוא זה שאותו צריך לתקן. מים עשויים לנדוד מתחת לריצוף של המרפסת גם למרחק גדול. כתמי רטיבות ברורים לעין לא תמיד מעידים על המקום היחידי שאותו צריך לתקן. חוות דעת מומחה תתייחס לכל הליקויים, לכל הממצאים, לכל ריכוזי המים תחת הריצוף או כל בעיה אחרת שנמצאה.

ככל שהפירוט יהיה מדויק ומקיף יותר, כך יהיה אפשר לאחר מכן לפתור את הבעיה באמת, ולא להשיג אך ורק טיפול של מעין “פלסטר”. במילים אחרות, אם רוצים לפתור את בעיית הרטיבות והנזילות מהמרפסת אחת ולתמיד, חוות דעת מומחה ולאחר מכן תיקון מקיף – זה הפתרון.

את מי להזמין לטובת איתור חדירה

לא כל איש מקצוע מצויד בתעודות, הסמכות, ניסיון, ידע ומכשור. על כן, איתור חדירת מי גשמים ממרפסות שמש צריך להיעשות על ידי בעל מקצוע מומחה אשר עבר הכשרות בתחום זה.

הזמינו מקצוען בעל המלצות בתחומו, שיפרט בדיוק מהן הליקויים והיכן נמצא מקור החדירה ולבסוף איך כדאי לפתור את הבעיה בדרך הנכונה, הקצרה, והמדויקת במינימום הרס ושבר.

לפרויקט לדוגמא שבוצע ע”י חברת תרמיטק – לחצו כאן

לכל הפרויקטים באיתור חדירת מי גשמים – לחצו כאן

לייעוץ טלפוני חינם ע”י בוחן נזקי מים מוסמך מכון התקנים הישראלי – חייגו

תרמיטק איתור נזילות - מספר טלפון

פרטים לחזרה השאירו כאן

  תעודות מומחה

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה - לחצו על התמונה למעבר לכל התעודות של תרמיטק.

  ביקורות

  תרמיטק Iconתרמיטק

  אשרמן 1, תל אביב

  5.0 400 reviews

  • Avatar miki ba ★★★★ 2 weeks ago
   דרור בצע בדיקה תרמית ביסודיות רבה משך כשעתיים, ע׳מ לאתר נזילה ״ עקשנית״ שקיימת מיום כניסתנו לבית לפני 26 שנים. ( מצנרת מי גשמים משותפת בעליית הגג לתקרת חדר שירותים בקומת הקרקע). לדבריו - איתר את הנזילה, והציע פתרון לתיקון. התחייב ללוות … More אותנו עד שהבעייה תפתר לחלוטין.
  • Avatar Michael Lvovsky ★★★★★ לפני 3 שבועות
   שירות ברמה גבוה עם ידע ונסיון. עבודה יסודית ורצינית. גם אחרי שמצאנו את מקור הנזילה עדיין המשיך לחפש עוד לקויים בכמה קומות מעלי ולא ויתר.
   תודה רבה
  • Avatar Galia Becker ★★★★★ 2 months ago
   היתה לנו בעיית רטיבות. השירות שקיבלנו היה מצוין. גם מיידית התקשרנו בבוקר והבדיקה בוצעה כבר באותו היום. הבודק דרור היה מקצוען ממש. הגיע עם כל הציוד המתקדם שקיים בתחום. לא סיים את הבדיקה עד שלא עבר על כל האפשרויות ווידא שאין יותר נזילות. … More ממליצה בחום.
  • Avatar Elad Goldberg ★★★★★ לפני 3 חודשים
   תודה רבה מכל הלב לדרור על השירות האיכותי והמהיר לאיתור הבעייה אצלי. על חוש האחריות המפותח והדאגה ללקוח,מללא פשרות. לא מובן מאליו! ממליצה בחום למי שצריך.
  • Avatar איציק בוקעי ★★★★★ לפני 3 חודשים
   רוצה לשתף אתכם בחווית שרות יוצאת דופן!
   לפני מס׳ חודשים קיבלתי המלצה על תרמיטק. הגיע אליי בחור בשם דרור על מנת לבדוק את הרטיבות בכמה מוקדים בבית. הבחנתי שמדובר באדם מאוד מקצועי, סבלני, אדיב, והכי חשוב אנושי! הבעיה אותרה וקיבלתי דוח מפורט
   … More ומקצועי אשר מפרט את הליקויים. לאחר מספר חודשים קראתי לו שוב כי צץ לי עוד משהו קטן ודרור הגיע אליי בהתרעה מאוד קצרה של כמה ימים ספורים. השרות הזה שמקבלים היום חברים הוא לא טריוויאלי! מדובר בבנאדם אחד ל..
   כל מי שמתלבט אין מה להתלבט! הבנאדם קוסם!! תודה לך דרור, שירבו כמותך בישראל🤞🏻🙏🏻
  • Avatar אנטולי פופוב ★★★★★ 3 weeks ago
   שירות מהיר , מקצועי , איכותי ומהיר ! תודה רבה על הכל!
  • Avatar Evgeny tartakovsky ★★★★★ a month ago
   שירות מקצועי וישר. ואת זה חברים קשה למצוא!
   מומלץ בחום.
  • Avatar רונית טרפלר ★★★★★ 5 months ago
   חברת תרמיטק נענתה בסבלנות ואדיבות לשאלות וההתלבטויות שלי באשר לבדיקת רטיבות.
   כמו כן, משהחלטתי על הבדיקה, הבודק דרור גילה אנושיות, מקצועיות, הוגנות בקביעת המחיר הסופי וכך גם עד לקבלת הדו"ח והמענה לשאלות ששאלתי בעקבותיו. כן ירבו !
  • Avatar אוסי שילוח ★★★★★ 5 months ago
   נעשה איתור נזילת מים באמצעות מצלמה תרמית. התיאום, עבודת האיתור, האחריות היחס והגשת הדוח היו מקצועיים מאוד.
   אני מודה לדרור על נחישות והתמדה, ועל כך שאיתר נזילה ממנה סבלנו מספר שנים.
   אני ממליצה עליו בחום!!
  • Avatar אורלי בילנסקי ★★★★★ 6 months ago
   אני רוצה להודות לדרור ולרני האלופים שעבדו במקצועיות ופתרו לנו בעיה שרבים לא הצליחו בסבלנות, בהתמדה ובנחישות שלא ראיתי כמותה בקרב אנשי מקצוע.
   הם לא ויתרו והוכיחו כי הם בעלי ידע וניסיון רב ורמת המקצועיות שלהם גבוהה מאוד, כשהכל נעשה בנועם
   … More ובחיוך.
   ישר כוח ! פרנסה בשפע והמון הצלחה בהמשך 🙏
  • Avatar Mici Mici ★★★★★ 10 months ago
   מקצועיות יחס אישי אין עליהם תודה רבה❤️

  חיפוש חופשי באתר

  Call Now Button דילוג לתוכן