מאתר נזילות - מומחה לאיתור נזילות מים

איך בוחרים מומחה לאיתור נזילות?

בבואנו לבחור מאתר נזילות, בעל מקצוע לאיתור נזילות, עלינו להתייחס למספר פרמטרים בסיסיים וחשובים. כמו בכל מקצוע, הניסיון הוא זה שעושה את ההבדל ולכן תמיד נעדיף איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום. מאתר נזילות מנוסה בעל ותק בתחום יכול לזהות מקרים ותופעות במהירות וביעילות על סמך ניסיונו וכמובן באמצעות המכשור המתקדם. נקודה נוספת וחשובה היא הסמכה מקצועית בתחום, סביר להניח שנעדיף בעל מקצוע מוסמך שעבר מבדקים ובחינות בתחום והוא נמצא תחת סטנדרט מקצועי. פרמטר נוסף וחשוב הוא – אמינות! רק מומחה מקצועי בתחומו אשר שמו הטוב צועד לפניו, ידאג לשקף את כל המידע ללקוח ולתת פתרונות הוגנים ואמינים.

שירות מבעל מקצוע מומחה לאיתור נזילות אומנם יעלה לנו קצת יותר מבעל מקצוע חסר ניסיון, אבל מה שבטוח זה יעלה לנו פחות מאשר נזמין שרברב ללא ציוד או מכשור מיוחד לאיתור נזילה. בדרך כלל הביקור של בעל מקצוע כזה, יכלול חיפוש ואיתור פיזי של נזילה, ללא אמצעים אלא על סמך תחושה, חשד וניסיון מה שיביא לחיפוש לא מדויק של הנזילה. במקרה מסוג זה בעל המקצוע יפתח לנו ריצוף או קירות בכמה מקומות על מנת לנסות למצוא את הבעיה. מיותר לציין שהתחושה לגור בבית שנראה כמו אתר בניה אינה נעימה וחשוב להדגיש שברוב המקרים עדיין לא נמצאה הנזילה. מניסיוני הרב כמומחה לאיתור נזילות, הגעתי להרבה מקומות בהם יש כבר קירות שבורים וריצפה פתוחה בכמה נקודות בבית, אבל הנזילה עדיין לא אותרה.

מאתר נזילות מוסמך יודע כי בכל איתור נזילה יש כמה שלבים אשר באמצעותם בוררים את מקור הנזילה או הדליפה, יש צורך במכשירים טכנולוגים מתקדמים ויש צורך בבעל מקצוע טוב שידע להפעיל אותם. מומחה לאיתור נזילות עם ידע במבנה בבניין ובאינסטלציה ידע לגשת לאזורים בהם יש סיכוי גבוה לכשל או בעיה ולהגיע יותר מהר לתוצאות מדויקות. לבעל מקצוע מומחה לאיתור נזילות מים, יש אפשרות להפיק לנו דו"ח ממצאים וחוות דעת מקצועית ומדויקת. דו"ח מסוג זה, מתאר במדויק את מקור הכשל והנזילה ומסייע לכל בעל מקצוע אשר מגיע לתקן את הבעיה, להבין את המקרה ולגשת אליו לצורך פתרון מדויק ויעיל. בעל מקצוע אשר מקבל את הדו"ח המצולם והמפורט מגיע לאזור הכשל ומבצע תיקון בבטחה ובחומרים המתאימים לתווי השטח.

לסיכום, מומחה לאיתור נזילות מים הוא מקצוע חשוב ומדויק, אשר מומלץ לבחור בשירותיו כאשר ישנו חשד לנזילה, כאשר אנו נכנסים לנכס חדש או משומש ואנו רוצים להבטיח לעצמנו שאין הפתעות מתחת לפני השטח ובכלל בכל מקרה בו יש לנו ספק קטן ואיננו רוצים נזקים מיותרים.

זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לנו לחזור אליכם