איתור נזילות מים על גג במעלה אדומים | איתור נזילות בגג | מומחה לאיתור נזילות מים בגג

איתור נזילות מים על גג במעלה אדומים

איתור נזילות מים על גגות מעלה אדומים 2021

איתור נזילות בגג במעלה אדומים, הן מעל ומעבר לתופעה לא נעימה. לתקן נזילה בגג עשוי לעלות הרבה מאוד כסף, במיוחד כאשר מדובר בתקלה שלא תוקנה בשלב מוקדם.
במילים אחרות, אפילו אם אתם רק משערים שיש איזו שהיא נזילה, שמשהו באיטום של הגג לא תקין, כדאי להזמין מומחה לאיתור נזילה בגג.

במאמר זה נסביר באילו גגות במעלה אדומים ומתי צריך לאתר נזילות. נפרט איך מבצעים את איתור הנזילות בצורה טובה מאוד ולא חובבנית. נדגיש מדוע כדאי לאתר נזילות לפני שמבצעים תיקונים כלשהם בגג. בנוסף, נתאר בקצרה איך מתקנים את הנזילות לאחר האיתור ואפילו מתי האיתור שווה לכם כסף.

באילו סוגי גגות במעלה אדומים צריך לאתר נזילות

במעלה אדומים אפשר לזהות אלה ליד אלה בניינים ובתים בעלי גגות מרוצפים וכן בתים בעלי גג רעפים. אפשר למצוא גגות משופעים, גגות שבעבר טופלו עם זפת וכאלה שכוסו עם יריעות ביטומניות. כל אחד מהגגות הללו מחייב תחזוקה מפעם לפעם.

איתור נזילה בגג זפת - דוגמא לליקוי סיוד הגג אשר תקלף בחלקים רבים ונפערו סדקים בזפת הגורמים לחדירות מים ישירות מהגג מטה ואף צמחיה שצומחת מרטיבות זו.

איתור נזילה בגג זפת – דוגמא לליקוי סיוד הגג אשר תקלף בחלקים רבים ונפערו סדקים בזפת הגורמים לחדירות מים ישירות מהגג מטה ואף צמחיה שצומחת מרטיבות זו.

בכל גג עשויות להתגלות נזילות. לפעמים, ברור מאוד לעין שישנה נזילה. לפעמים צריך להגיע עם מכשור מקצועי ועין מנוסה בכדי לזהות את מקור הכשל. כלומר, לא משנה אם זה בית חדש או ישן, בעל גג מרוצף או עם רעפים, גג סגור או פתוח, אם ישנו חשד או חשש לנזילה, עדיף להזמין בהקדם שירות של איתור נזילה בגג.

איתור נזילה בגג רעפים - דוגמא לאיתור נזילה הנמצאת מתחת לגג רעפים מתחת למזחלת מים.

איתור נזילה בגג רעפים – דוגמא לאיתור נזילה הנמצאת מתחת לגג רעפים מתחת למזחלת מים.

איך מבצעים את איתור הנזילות בצורה טובה מאוד

גם מי שאין לו הכשרה מיוחדת יכול לפעמים לגלות סימני נזילה. אך לא תמיד הסימנים הללו מראים היכן בדיוק עוברת הנזילה בגג ואיפה המקור שלה. לפעמים הסימנים מגלים רק את נקודת יציאת המים בגג אך עדיין לא יודעים היכן הבעיה או ליקוי האיטום שצריך לתקן.

איטום לקוי בשטח הגג דרכו ישנה חדירת מים דרך משקי האריחים.

איטום לקוי בשטח הגג דרכו ישנה חדירת מים דרך משקי האריחים. (צולם ע”י מצלמת רחף)

כמה דברים שטוב לדעת:

תעודת אוטם מקצועי מוסמך של תרמיטק - מומחה לאיתור נזילות מים

תעודת אוטם מקצועי מוסמך של תרמיטק – מומחה לאיתור נזילות מים

ראשית, אם אתם רואים על התקרה בביתכם שיש סימנים לצבע מתקלף או טיח חשוף, יכול מאוד להיות שבגג יש נזילה קטנה. אם על הגג או בחלק העליון של הקיר אתם מזהים כתמים של עובש או שיש ריח של עובש נסתר, יכול מאוד להיות שיש בגג נזילה.

אבל כדי לוודא למעלה מכל ספק שיש נזילה והיכן בדיוק היא נמצאת, אפשר להזמין שירות מקצועי המבוסס על טכנולוגיה חכמה לאיתור. דוגמא לטכנולוגיה כזאת היא מצלמה תרמית.
מצלמה כזאת מזהה היכן יש מים גם בתור קירות, בתוך תקרות, מתחת לריצוף בגג ועוד. היא עושה את זה בזכות העובדה שמים נוטים להתקרר יותר מסביבתם. זיהוי הטמפרטורות השונות גם במקומות נסתרים מאפשר לזהות היכן יבש והיכן כלואים מים או שיש נזילה.

קבלו טיפ חשוב: לפני שמזמינים איתור נזילות מים, וודאו עם מי שמגיע אליכם באיזו שיטה הוא משתמש ומהו הניסיון שיש לו בתחום הזה. מומחה לאיתור נזילות חייב להיות בעל תעודות הסמכות מתאימות. למידע אודות תעודות ורישיונות – לחצו כאן

מדוע לאתר נזילות לפני תיקונים בגג

תיקונים בגגות בעיר מעלה אדומים אינם דבר נדיר, במיוחד כאשר בתים מתיישנים. התיקונים נעשים על ידי גגנים ואנשי מקצוע אחרים, אבל חשוב לזכור. לפני כל תיקון בגג, כדאי לפני כן לוודא האם קיימת נזילה שאינכם מודעים אליה. איתור נזילות בגג, לפני ביצוע תיקון או שיפוץ יכול לחסוך טרחה, מאמץ ועבודה. לא תמיד צריך לתקן את כל הגג. במידה ורוצים לדעת מה ואיפה לתקן, איתור הנזילות יכול לאתר היכן יש ליקויים. לאחר מכן אפשר להחליט האם להסתפק בתיקונים קטנים או שצריך לבצע תיקון גדול או שיפוץ מקיף בגג.

מתי איתור נזילות שווה לכם כסף

בואו נדבר רגע על ליקויי בניה וכמה שזה נפוץ. אפילו קבלנים מנוסים לפעמים מוכרים דירות חדשות, עם ליקויים משום שאי אפשר לפקח על כל העובדים באתר, ב- 100% מהזמן.

לפעמים יש תקלות גם בשל חומרי בניה לא מספיק טובים. אז הבשורות הטובות הן שאם קניתם דירה, אפילו אם הרכישה הייתה לפני מספר שנים בודדות ויש חשד לנזילה, אתם יכולים לדאוג שהקבלן יישא באחריות וידאג לתקן אותה על חשבונו. אם הקבלן לא מתקן על חשבונו, אפשר לתבוע בבית המשפט ולחייב אותו בכך (או שישלם לכם פיצוי).

איך מתקנים נזילות לאחר האיתור

לסיום, תיקון נזילות לאחר איתור וקבלת דוח איתור נזילה ממומחה, יכול להתבצע על ידי זפת, על ידי יריעות ביטומניות (עדיף) ולעיתים על ידי שיטות אחרות או משולבות (תיקוני רעפים, איטום בהתזה).

ייעוץ בחינם עם בוחן נזקי מים מוסמך מכון התקנים הישראלי בנושא איתור נזילות בגג במעלה אדומים – חייגו

תרמיטק איתור נזילות - מספר טלפון

תעודות מומחה

תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה

תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה - לחצו על התמונה למעבר לכל התעודות של תרמיטק.

ביקורות

תרמיטק Iconתרמיטק

אשרמן 1, תל אביב

5.0 400 reviews

 • Avatar miki ba ★★★★ 2 weeks ago
  דרור בצע בדיקה תרמית ביסודיות רבה משך כשעתיים, ע׳מ לאתר נזילה ״ עקשנית״ שקיימת מיום כניסתנו לבית לפני 26 שנים. ( מצנרת מי גשמים משותפת בעליית הגג לתקרת חדר שירותים בקומת הקרקע). לדבריו - איתר את הנזילה, והציע פתרון לתיקון. התחייב ללוות … More אותנו עד שהבעייה תפתר לחלוטין.
 • Avatar Michael Lvovsky ★★★★★ לפני 3 שבועות
  שירות ברמה גבוה עם ידע ונסיון. עבודה יסודית ורצינית. גם אחרי שמצאנו את מקור הנזילה עדיין המשיך לחפש עוד לקויים בכמה קומות מעלי ולא ויתר.
  תודה רבה
 • Avatar Galia Becker ★★★★★ 2 months ago
  היתה לנו בעיית רטיבות. השירות שקיבלנו היה מצוין. גם מיידית התקשרנו בבוקר והבדיקה בוצעה כבר באותו היום. הבודק דרור היה מקצוען ממש. הגיע עם כל הציוד המתקדם שקיים בתחום. לא סיים את הבדיקה עד שלא עבר על כל האפשרויות ווידא שאין יותר נזילות. … More ממליצה בחום.
 • Avatar Elad Goldberg ★★★★★ לפני 3 חודשים
  תודה רבה מכל הלב לדרור על השירות האיכותי והמהיר לאיתור הבעייה אצלי. על חוש האחריות המפותח והדאגה ללקוח,מללא פשרות. לא מובן מאליו! ממליצה בחום למי שצריך.
 • Avatar איציק בוקעי ★★★★★ לפני 3 חודשים
  רוצה לשתף אתכם בחווית שרות יוצאת דופן!
  לפני מס׳ חודשים קיבלתי המלצה על תרמיטק. הגיע אליי בחור בשם דרור על מנת לבדוק את הרטיבות בכמה מוקדים בבית. הבחנתי שמדובר באדם מאוד מקצועי, סבלני, אדיב, והכי חשוב אנושי! הבעיה אותרה וקיבלתי דוח מפורט
  … More ומקצועי אשר מפרט את הליקויים. לאחר מספר חודשים קראתי לו שוב כי צץ לי עוד משהו קטן ודרור הגיע אליי בהתרעה מאוד קצרה של כמה ימים ספורים. השרות הזה שמקבלים היום חברים הוא לא טריוויאלי! מדובר בבנאדם אחד ל..
  כל מי שמתלבט אין מה להתלבט! הבנאדם קוסם!! תודה לך דרור, שירבו כמותך בישראל🤞🏻🙏🏻
 • Avatar אנטולי פופוב ★★★★★ 3 weeks ago
  שירות מהיר , מקצועי , איכותי ומהיר ! תודה רבה על הכל!
 • Avatar Evgeny tartakovsky ★★★★★ a month ago
  שירות מקצועי וישר. ואת זה חברים קשה למצוא!
  מומלץ בחום.
 • Avatar רונית טרפלר ★★★★★ 5 months ago
  חברת תרמיטק נענתה בסבלנות ואדיבות לשאלות וההתלבטויות שלי באשר לבדיקת רטיבות.
  כמו כן, משהחלטתי על הבדיקה, הבודק דרור גילה אנושיות, מקצועיות, הוגנות בקביעת המחיר הסופי וכך גם עד לקבלת הדו"ח והמענה לשאלות ששאלתי בעקבותיו. כן ירבו !
 • Avatar אוסי שילוח ★★★★★ 5 months ago
  נעשה איתור נזילת מים באמצעות מצלמה תרמית. התיאום, עבודת האיתור, האחריות היחס והגשת הדוח היו מקצועיים מאוד.
  אני מודה לדרור על נחישות והתמדה, ועל כך שאיתר נזילה ממנה סבלנו מספר שנים.
  אני ממליצה עליו בחום!!
 • Avatar אורלי בילנסקי ★★★★★ 6 months ago
  אני רוצה להודות לדרור ולרני האלופים שעבדו במקצועיות ופתרו לנו בעיה שרבים לא הצליחו בסבלנות, בהתמדה ובנחישות שלא ראיתי כמותה בקרב אנשי מקצוע.
  הם לא ויתרו והוכיחו כי הם בעלי ידע וניסיון רב ורמת המקצועיות שלהם גבוהה מאוד, כשהכל נעשה בנועם
  … More ובחיוך.
  ישר כוח ! פרנסה בשפע והמון הצלחה בהמשך 🙏
 • Avatar Mici Mici ★★★★★ 10 months ago
  מקצועיות יחס אישי אין עליהם תודה רבה❤️

חיפוש חופשי באתר

Call Now Button דילוג לתוכן