בדיקת אינסטלציה • תרמיטק | מומחה לאיתור נזילות | בוחן נזקי מים מוסמך

בדיקת אינסטלציה

בדיקת אינסטלציה היא אחת מהבדיקות המשמעותיות ביותר שאנו חייבים לבצע, לאחר שנפלה בליבנו ההחלטה לרכוש מבנה חדש, בית חדש, דירה מקבלן או אפילו נכס מיד שנייה.

לאחר חיפושים בלתי פוסקים אחר נכס מדויק ומותאם לצורכינו, מומלץ ואף כדאי לנו לבצע “בדיקת עומק” – בדיקה פנימית במבנה הרלוונטי. בדיקת אינסטלציה היא בדיקה ספציפית השמה את הפוקוס על כל מערכות המים, הביוב, נזילות גלויות, נזילות סמויות או פוטנציאליות, ובעיקר היא מאתרת ליקויים וכשלים אשר אינם נראים לעין, והיא מסייעת לנו בקבלת ההחלטה לפני הרכישה המיועדת.

מובן מאליו שאת הבדיקה יש לבצע טרם חתימת החוזה או רכישת הנכס בפועל, ובטח לפני הוצאת כספים מיותרים לשיפוצים שממילא אין בהם תועלת רבה. בדיקת האינסטלציה וממצאיה עשויים להשפיע באופן דרמטי על מחיר הנכס הסופי שאותו נצטרך לשלם – או אפילו לשנות את ההחלטה שלנו בהקשר לרכישתו.

רכישת נכס ללא בדיקות מוקדמות עלולה לגרום לנו ולסובבים אותנו במעגל הקרוב מפח נפש בלתי מבוטל. הציפייה לכניסה לנכס חדש ולחשוב ל”שקט” שמצפה לנו בעקבותיה, כשברקע מופיעים עובש וריחות לא נעימים בחלל הבית או לחילופין – הצפות מים על גבי פרקטים בחדרים – כל אלה עלולים להביא אותנו לעוגמת נפש מיותרת ואכזבה, וכל זה כמובן מעבר לנזק הכספי-כלכלי הכבד.

מה חשוב לוודא כאשר אנו מזמינים מומחה לבדיקת אינסטלציה?

כאמור, במעמד הבדיקה נבדקים הכשלים בצנרת קווי המים החמים והקרים, מערכת מי-שפכים ודלוחים, מערכות ביוב ותיעול, איטום וכן עמידה בתקן של לחץ והספק המים. בדיקת אינסטלציה מיטבית תתבצע בכל שטח המבנה ואף מסביב לו. מטרת הבדיקה היא איתור נזילות מים ודליפות במיוחד באזורים המוגדרים כ”בעייתיים”.

חשוב לוודא שמאתר נזילות המבצע את בדיקת האינסטלציה הוא בודק מוסמך (רישיונות תעודות והסמכות – לחצו כאן), העושה שימוש בציוד ומכשור מתקדמים וחדישים כגון: מצלמה תרמית בשיטת אינפרה אדום, חיישני גז, חיישני קול, מד לחות, מד לחץ וציוד נוסף (למידע נוסף על מכשור מתקדם – לחצו כאן). כל זאת כמובן ללא גרימת נזק מיותרת כגון: פתיחת רצפות או שבירת קירות שלא לצורך.

רבים נוטים לחשוב שיש להם “פטור” מבדיקת אינסטלציה, וזאת משום שהנכס נרכש מקבלן. לא אחת קורה שאנשים מוותרים על הבדיקה הזו – הם מניחים שאם הנכס נרכש מקבלן, אז זו “חותמת” לעובדה שהנכס חף מתקלות או נזילות. אז כמובן שהנחה הזו אינה נכונה בלשון המעטה – בכל רכישה שהיא, הן שמדובר בנכס/בית/דירה חדש הן מיד שנייה, ייתכנו ליקויי בנייה בסבירות גבוהה, שיכולים לנבוע מהמון סיבות שונות ומגוונות, ובטח מסיבות של כשלים בעבודת הקבלן המבצע או חמור מכך – עבודה רשלנית מצידו או מצד עובדיו.

חשוב לזכור – לבדיקת אינסטלציה יש חשיבות קריטית, והיא גורלית וחיונית במיוחד טרם רכישת הנכס, לא לאחריה!

בדיקה אחת פשוטה עשויה לחסוך מכם הוצאות של עשרות אלפי שקלים, וזאת רק בגין ליקויים שאינם באחריותכם שאינכם אפילו מודעים אליהם (סמויים). להווי ידוע שכל ליקוי או נזק טרם הרכישה – כל העלויות והאחריויות לתיקונם, חלות על המוכרים.

ייעוץ חינם על ידי בוחן נזקי מים מוסמך מכון התקנים הישראלי – חייגו

תרמיטק איתור נזילות - מספר טלפון

ניתן להשאיר פרטים לחזרה

  תעודות מומחה

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה - לחצו על התמונה למעבר לכל התעודות של תרמיטק.

  ביקורות

  תרמיטק Iconתרמיטק

  אשרמן 1, תל אביב

  5.0 400 reviews

  • Avatar miki ba ★★★★ 2 weeks ago
   דרור בצע בדיקה תרמית ביסודיות רבה משך כשעתיים, ע׳מ לאתר נזילה ״ עקשנית״ שקיימת מיום כניסתנו לבית לפני 26 שנים. ( מצנרת מי גשמים משותפת בעליית הגג לתקרת חדר שירותים בקומת הקרקע). לדבריו - איתר את הנזילה, והציע פתרון לתיקון. התחייב ללוות … More אותנו עד שהבעייה תפתר לחלוטין.
  • Avatar Michael Lvovsky ★★★★★ לפני 3 שבועות
   שירות ברמה גבוה עם ידע ונסיון. עבודה יסודית ורצינית. גם אחרי שמצאנו את מקור הנזילה עדיין המשיך לחפש עוד לקויים בכמה קומות מעלי ולא ויתר.
   תודה רבה
  • Avatar Galia Becker ★★★★★ 2 months ago
   היתה לנו בעיית רטיבות. השירות שקיבלנו היה מצוין. גם מיידית התקשרנו בבוקר והבדיקה בוצעה כבר באותו היום. הבודק דרור היה מקצוען ממש. הגיע עם כל הציוד המתקדם שקיים בתחום. לא סיים את הבדיקה עד שלא עבר על כל האפשרויות ווידא שאין יותר נזילות. … More ממליצה בחום.
  • Avatar Elad Goldberg ★★★★★ לפני 3 חודשים
   תודה רבה מכל הלב לדרור על השירות האיכותי והמהיר לאיתור הבעייה אצלי. על חוש האחריות המפותח והדאגה ללקוח,מללא פשרות. לא מובן מאליו! ממליצה בחום למי שצריך.
  • Avatar איציק בוקעי ★★★★★ לפני 3 חודשים
   רוצה לשתף אתכם בחווית שרות יוצאת דופן!
   לפני מס׳ חודשים קיבלתי המלצה על תרמיטק. הגיע אליי בחור בשם דרור על מנת לבדוק את הרטיבות בכמה מוקדים בבית. הבחנתי שמדובר באדם מאוד מקצועי, סבלני, אדיב, והכי חשוב אנושי! הבעיה אותרה וקיבלתי דוח מפורט
   … More ומקצועי אשר מפרט את הליקויים. לאחר מספר חודשים קראתי לו שוב כי צץ לי עוד משהו קטן ודרור הגיע אליי בהתרעה מאוד קצרה של כמה ימים ספורים. השרות הזה שמקבלים היום חברים הוא לא טריוויאלי! מדובר בבנאדם אחד ל..
   כל מי שמתלבט אין מה להתלבט! הבנאדם קוסם!! תודה לך דרור, שירבו כמותך בישראל🤞🏻🙏🏻
  • Avatar אנטולי פופוב ★★★★★ 3 weeks ago
   שירות מהיר , מקצועי , איכותי ומהיר ! תודה רבה על הכל!
  • Avatar Evgeny tartakovsky ★★★★★ a month ago
   שירות מקצועי וישר. ואת זה חברים קשה למצוא!
   מומלץ בחום.
  • Avatar רונית טרפלר ★★★★★ 5 months ago
   חברת תרמיטק נענתה בסבלנות ואדיבות לשאלות וההתלבטויות שלי באשר לבדיקת רטיבות.
   כמו כן, משהחלטתי על הבדיקה, הבודק דרור גילה אנושיות, מקצועיות, הוגנות בקביעת המחיר הסופי וכך גם עד לקבלת הדו"ח והמענה לשאלות ששאלתי בעקבותיו. כן ירבו !
  • Avatar אוסי שילוח ★★★★★ 5 months ago
   נעשה איתור נזילת מים באמצעות מצלמה תרמית. התיאום, עבודת האיתור, האחריות היחס והגשת הדוח היו מקצועיים מאוד.
   אני מודה לדרור על נחישות והתמדה, ועל כך שאיתר נזילה ממנה סבלנו מספר שנים.
   אני ממליצה עליו בחום!!
  • Avatar אורלי בילנסקי ★★★★★ 6 months ago
   אני רוצה להודות לדרור ולרני האלופים שעבדו במקצועיות ופתרו לנו בעיה שרבים לא הצליחו בסבלנות, בהתמדה ובנחישות שלא ראיתי כמותה בקרב אנשי מקצוע.
   הם לא ויתרו והוכיחו כי הם בעלי ידע וניסיון רב ורמת המקצועיות שלהם גבוהה מאוד, כשהכל נעשה בנועם
   … More ובחיוך.
   ישר כוח ! פרנסה בשפע והמון הצלחה בהמשך 🙏
  • Avatar Mici Mici ★★★★★ 10 months ago
   מקצועיות יחס אישי אין עליהם תודה רבה❤️

  חיפוש חופשי באתר

  Call Now Button דילוג לתוכן