איתור חדירת מי גשמים - הסבר של המומחה על סיבות, פתרונות ודוגמאות | תרמיטק

איתור חדירת מי גשמים

האם אתם סובלים ממים שמחלחלים דרך התקרה, או שמא גיליתם רטיבות באזור החלונות או הגג? אם התשובה היא “כן”, אתם ממש לא צריכים להיכנס ללחץ, מכיוון שעם הטכנולוגיה שיש לנו היום, הדבר בהחלט פתיר.

אם אתם רואים בעיני רוחכם פועלים שנכנסים ומרימים מרצפות כדי לחפש את המוקד הבעייתי, או שוברים קירות כדי לאתר את הבעיה – אתם יכולים להירגע. כי היום, בהשוואה לשנים עברו, הכול מתנהל בצורה שונה לחלוטין. בעבר, לא היו פתרונות אינסטנט ממשיים לאיתור נזילות. כדי לאתר את מקור הבעיה, היה צורך לחפור מעט (או הרבה), לשבור קצת (או הרבה), ולתור באופן מייגע אחר הסדק או החור – הפיצוץ או האיטום הלקוי.

כיום, כשמדובר באיתור חדירת מי גשמים, זה כבר הרבה יותר פשוט. אנחנו מצויידים בכל מה שרק עשוי לסייע, ולאתר במדויק את הנקודה הבעייתית.

הגורמים לחדירת מי גשמים

לקראת בוא החורף אנו חייבים להיערך היטב, וזאת משום שעונת החורף הישראלית היא לעיתים סוערת מאוד, וגשומה. אם בבית לא יהיה איטום תקין, השהות בבית תהפוך לסיוט מתמשך. במקום ליהנות מבית חמים ומוגן (בית לא מוגן=חדירת מי גשמים לבית), יירד עלינו גשם מכיוון התקרה, ונסבול משלוליות רבות בפינות שונות בבית. כתוצאה מכל אלו יתפתחו עובש וטחב, נזקים שונים לקירות הבית והתקרה, רהיטים שייהרסו בעקבות מגע עם מים, הרס של צבע הקירות, תקרה מתקלפת, ועוד.

מעבר לכך, קיים תמיד הסיכון מפני פגיעה בתשתיות הבית, דבר שעלול להסב נזק רב. אז אנחנו כאן, יחד עם כל הסימנים המקדימים, שיסייעו לכם להכין את הבית היטב לקראת הגשמים.

סיבות וסימנים לחדירת מי גשמים

יש מספר סימנים לחדירת מי גשמים, וקיימת חשיבות רבה להיות מודעים אליהם. הסיבות לחדירת מי גשמים הן לא מעטות ומגוונות, אך ברור שהגורם הבסיסי ביותר הוא איטום לקוי. אם גג המבנה אינו אטום כהלכה, הבית לא יהיה מוגן ומי הגשמים יחדרו אליו. לכן, אם חוויתם חורף “רטוב” ועדיין לא טיפלתם בבעיה, קיימת דחיפות רבה באיתור מקור החדירה ותיקון האיטום.

(לחצו כאן למעבר לפרויקט לדוגמה שביצענו בהרצליה לאיתור נזילת בעקבות חוסר איטום)

מומחה לאיתור חדירת מי גשמים יאתר את מקור הכשל טרם בוא הגשמים, כך שאינכם צריכים לגלות זאת רק בחורף.

כיצד גשם גורם לרטיבות ונזילות?

אחת הבעיות הנפוצות בימי החורף היא חדירת מי גשם למבנה – אם דרך הגג – או מעטפת הבניין. הדלף מגיע בדרך כלל מאיטום לקוי, רופף, בלאי כתוצאה מהתיישנות החומר או תזוזה של המבנה, הגורמת לסדקים, ולוּ הקטנים ביותר. ישנם מקרים שבהם הנזק הוא כתוצאה מאיטום לקוי או עבודה לא מקצועית – כבר במהלך הקמת יסודות המבנה.
לדוגמה: חוסר איטום במעטפת – ביצוע איטום לא תקני – שיפועים לא נכונים וחוסר שיפוע כללי בגג.

צילום סטילס רגיל של מקום חדירת מי גשם וצילום תרמי של מקום חדירת מי גשם.

צילום סטילס רגיל של מקום חדירת מי גשם וצילום תרמי של מקום חדירת מי גשם.

איטום – מהי תופעת “בלאי מואץ”, ואיך ניתן לזהות ליקויים.

איטום לקוי בחיבורים שונים במבנה, כגון חיבור בין חלונות לקירות, מתחת לחלונות בחיבורי סף השיש (קופינג), פתחים ודלתות שבהם עוברת צנרת שירות כגון: חשמל, מיזוג ותקשורת.

בלאי מואץ של חומרי האיטום – באזור גיאוגרפי כמו ישראל, שבו בתקופת החורף בדרך כלל נמדדות כמויות גדולות של מי גשם תוך פרק זמן יחסית קצר, או לחלופין חום וטמפרטורות גבוהות בתקופת הקיץ – כל אלה עלולים לזרז את הבלאי הטבעי של חומרי האיטום. חום וירידת כמויות גדולות של גשם, הם פרמטרים שמביאים להאצת בלאי חומרי האיטום וההגנה על גגות או מעטפת המבנה. אם אתם בתהליך של בניית בית חדש מהקבלן, מומלץ לבדוק אם הוא רשום בפנקס הקבלנים.

בדוגמה הבאה נראה חדירת מים בקיר מעטפת כפול בירושלים – בעקבות חוסר איטום תקני בעת הבנייה, יש חדירת מים לכל הדיירים במבנה כשיורד גשם.

צילום תרמי וצילום רגיל של חדירת מים בקיר מעטפת כפול בירושלים

צילום תרמי וצילום רגיל של חדירת מים בקיר מעטפת כפול בירושלים.

 

איטום לקוי של החלונות והדלתות בבית

לעיתים מקור הבעיה נעוץ באיטום של הפתחים לבית, כמו החלונות והדלתות. בעת תהליך האיתור של חדירת מי גשמים, המומחה יאתר ליקויי איטום גם בחלונות או בדלתות. כמו כן, עם קצת מאמץ, נוכל לזהות את הבעיה הזאת בעצמנו.

אם אתם מבחינים בסימני רטיבות כלשהם על הקירות, סביב החלונות או הדלתות, תוכלו להבין כי הבעיה נעוצה באיטום של אלו, ואת כל זה לא תוכלו לדעת לפני בוא הגשם. בכל מקרה, אם אתם מגלים את הרטיבות בעצמכם, אל תזניחו אותה – מהרו לטפל באיטום לפני שהגשמים יתגברו, והמצב רק יחמיר.

חדירת מים מסביב לחלונות בצילום על ידי מצלמה תרמית במעטפת המבנה וצילום התרמי מתוך הבית נראה את הרטיבות והנזקים מחדירת המים

חדירת מים מסביב לחלונות בצילום על ידי מצלמה תרמית במעטפת המבנה, ובצילום התרמי מתוך הבית נראה את הרטיבות והנזקים מחדירת המים.

מערכת ניקוז בגג וחדירת מי גשם

בכל גג חשוב שתהיה מערכת ניקוז איכותית ותקנית. מערכת הניקוז אמורה לנקז את המים אל מחוץ למבנה. אם המערכת אינה פעילה או שהיא נסתמה במהלך חודשי הקיץ, הרי שדיירי קומת הגג יגלו מהר מאוד את המים מחלחלים אט אט אל תוך הבית.

לעיתים הפתרון פשוט וקל – ניקוי אזור המרזבים מעלי שלכת או לכלוך שהצטברו עם הזמן, ומיד לאחר מכן המים יתחילו לזרום ללא כל בעיה או עיכוב. אם המצב מורכב אף יותר, לא יהיה מנוס מפנייה אל אנשי מקצוע. וכמו בכל סוג של תקלה בתשתיות, הזנחה רק תחמיר את המצב.

מרזבים וחדירת מי גשם

מקור נוסף להיווצרותן של רטיבויות ונזילות לאחר ירידת גשם הם כשלים במרזבים, לרוב בחיבורים לקויים של מזחלת הגשם בגג. הכשל במרזב יכול להיות בחלקו העליון, בתחילתו של המרזב אשר ממוקם בגג המבנה או לאורך המרזב – כלפי מטה – הממוקם בתוך קירות המבנה.

צילום על ידי רובוט לצילום פנים צנרת כשל בחיבור האביזר

צילום על ידי רובוט לצילום פנים צנרת – כשל בחיבור האביזר.

איך מאתרים חדירה של מי גשמים למבנה?

נזקי מים נחשבים ונתפסים כנזקים הקשים ביותר. לעיתים מדובר במבנה חדש שרק הושלמה בנייתו, ובתוך זמן קצר מצטברים סביבו סדקים ונזקים שונים, וזאת משום שהוא נפגע מרטיבות או מים.

אז לפני שאיתור נזילות ייכנס לתמונה, חשוב לציין שכדאי להקפיד על בדק בית שייעשה בצורה מקצועית טרם הכניסה למבנה, וזאת על מנת לאמת כי אין כל בעיה של דליפה או איטום שאינו תקני. אך גם אם קיימת בעיה כלשהי ואתם כבר גרים במבנה (גם לאחר מספר שנים של מגורים), יש הרבה מאוד מה לעשות.

כאשר לקוח מתלונן על נזילה של מים בכל מבנה או שטח, אנחנו נביא איתנו את כל הציוד הנדרש ואת כל הכלים המתקדמים, וזאת על מנת שנוכל לאתר את המוקד הבעייתי באופן יסודי ומעמיק, וכך נוכל לדעת האם הבעיה היא באיטום, או שמא הבעיה טמונה במרזבים שלא הותקנו כמו שצריך ולפי הנהלים. לעיתים הדבר נובע כתוצאה מבלאי, התיישנות החומר ובמקרים חמורים בעקבות “תזוזה” של המבנה.

 

עלות איתור חדירת מי גשמים

שירות איתור חדירת מי גשמים עולה 2,500 ש”ח בתוספת מע”מ כחוק, אך חשוב לציין כי המחיר הסופי ייקבע רק לאחר שיחת אפיון בטלפון עם מומחה לאיתור.
לחיוג – לחצו כאן
להשארת פרטים לחזרה – לחצו כאן
למחירון איתור נזילות המלא – לחצו כאן >>>

איתור חדירת מים גשמים עם מומחה

דרור ישראלי, מומחה לאיתור נזילות מי גשמים, בעל ניסיון של אחד עשר שנים בתחום של איתור תשתיות, איתור נזילות ואיתור נזקי מים. משנת 1984 דרור עסק בתחום עבודות בניין, הכוללות גם איטום, אינסטלציה ויסודות הבנייה.

לתעודות הסמכות ורישיונות מומחה – לחצו כאן >>>

שירות בלעדי של איש מקצוע מומחה, שיאבחן באופן המקצועי ביותר את הבעיה, וכך גם יפתור אותה במהירות.

לסיכום,
חדירת מי גשמים למבנה נובעת בדרך כלל מגג, דרך מעטפת הבניין או מכשל איטום תת קרקעי. הדלף מגיע בדרך כלל מאיטום לקוי, רופף, בלאי כתוצאה מהתיישנות החומר או “תזוזה” של המבנה שגורמת לסדקים ולוּ הקטנים ביותר.

איתור חדירת מי גשמים מתבצע על ידי מומחה בעל ידע רב בתחום הבניין, ובעזרת ציוד מתקדם לרבות מצלמה תרמית, סיב אופטי לצילום פנים צנרת, גלאי לחות ממוחשב ועוד.

במעמד הבדיקה נדרש מגוון רחב של מכשירים, כיוון שחדירת מי גשמים הוא כשל הבא לידי ביטוי בנזקי רטיבות חמורים – במקומות שונים ובאופנים שונים. כמו כן, נדרש ציוד מתקדם וידע רחב בתחום ליקויי הבנייה, איטום בניין ומעטפת, וכל אלו מאפשרים איתור ממוקד של מקור הבעיה בצורה המדויקת ביותר.

ייעוץ חינם עם בוחן נזקי מים מוסמך מכון התקנים הישראלי – חייגו

תרמיטק איתור נזילות - מספר טלפון

זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לנו לחזור אליכם

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה

  תעודת לתרמיטק מאת מכון התקנים הישראלי, אגף איכות והסמכה - לחצו על התמונה למעבר לכל התעודות של תרמיטק.

  לקוחות ממליצים

  איילת כהן
  איילת כהן
  15:48 02 Feb 20
  ממליצה בחום!!! מהרגע ששהתקשרתי ענתה לי בחורה עדינה ומבינה וסבלנית בשם זהבית מתוקה מאוד. מייד קיבלתי מענה בצורה מקצועית ואמינה ביותר לא עבר הרבה זמן וכבר דרור היה אצלי בבית איש נחמד הגיע בדק הסביר כל דבר מה הוא הולך לעשות ונתן לי הצעת מחיר הוגנת. מהר מאוד הבנתי שאני לא מתפשרת וביקשתי שיטפל בבעיה. גם לאחר טיפול בבעיה דרור התקשר ושאל ובדק שהכל בסדר. אני ממליצה בחום על השירות של האיש הזה )חבל שחיים הכט לא יכל "ליפול" עליו שכולם יראו איזה איש צדיק) כמו כן אני אמשיך להמליץ רק עליו לכל מי שישאל?read more
  Idan Veigman
  Idan Veigman
  19:10 19 Jan 20
  התקשרתי לדרור שיחפש לי נזילה מהגג לחדר. דרור שיכנע אותי שאני לא צריך את עזרתו וחבל לי על הכסף המליץ לי על בחור ישר כמותו. אני שמח להמליץ על בעל מקצוע הגון לאחר שנפגעתי מכמה ״בעלי מקצוע״ ממש ממש לא הוגנים. תמשיך לעשות באהבת חינם ותרוויח תמיד. ישר כחread more
  יואל רובין
  יואל רובין
  21:53 12 Jan 20
  כקבלן שיפוצים שנעזר בשירותיו של דרור אני יכול להעיד על דרור כמקצועי מאוד בענף, הממצאים שלו מדויקים מאוד ובהתאם אני נותן בלב שקט ושלם אחריות מלאה על התיקונים אותם אני עושה ללקוחות שלי. נוסף על כך, מלבד ההיבט המקצועי מדובר באדם מיוחד שכיף לעבוד איתו, מבין עניין ונותן מענה מעל ומעבר למצופה. אז תודה רבה לך דרור ושנדע עוד שנים רבות של מתן ערך אמיתי ללקוח!read more
  מירי קול
  מירי קול
  14:27 10 Jan 20
  במשך למעלה משנתיים היתה לנו בעיית רטיבות קשה בבנין שהשפיעה על 4 דירות בקומות העליונות ( נזילות קשות במטבח ,חדרי שינה ועוד ). מספר מאתרים ,אינסטלטורים וקבלני איטום ניסו לפתור את הבעיה ללא הצלחה, עד שמצאנו את דרור . דרור בעל מקצוע משכמו ומעלה, עם הרבה מאד סובלנות וסבלנות. לאחר בדיקה של יום שלם, עם ציוד מיוחד, הצליח לאתר את המיקום המדויק של הנזילה בגג. אולם בכך לא הסתיימה עבודתו על הנושא. הוא היה בקשר רצוף עם קבלן האיטום שהגיע לתקן לפי הנחיותיו, וידא שהתיקון בוצע כמו שצריך ודאג לביצוע בדיקת הצפה נוספת של הגג לאחר סיום התיקון. המקצועיות והאיכפתיות שלו מהלקוחות הן ברמות הגבוהות ביותר שאפשר. ממליצה בחום לכל מי שצריך!!!read more
  רונית שוורץ
  רונית שוורץ
  17:52 06 Jan 20
  דרור איש מקצוע שהגיע מצוייד, הבטיח למצוא את הבעיה ולסייע בהדרכה ובייעוץ לפיתרון האופטימלי, אכן כך היה, הבעיה אמנם טרם נפתרה אך הוא זמין ועונה ומייעץ כם לאחר ביצוע העבודה. שאפוread more
  Ruchama Greenberg
  Ruchama Greenberg
  11:34 05 Jan 20
  דרור הוא איש מקצוע מעולה השרות שלו מעולה .הוא ניחן באינטלגנציה רגשית גבוהה המסייעת לפתור מחלוקות בין הצדדים .אדם ישר והגון מאוד מאוד מומלץ !read more
  קטיה מסטייב
  קטיה מסטייב
  18:45 30 Dec 19
  דרור היקר. רציתי לעדכן אותך שבינתיים המצב ניראה אופטימי טפו טפו. עברנו ימים חזקים של גשם בסופש והקיר יבש, חמסה שום בצל?. אני חושבת שאתה מתנה לתחום הזה בזכות המקצועיות שלך והשירותיות שלך. התחושת ביטחון שאתה מייצר לי של לקיחת האחריות וזה שאתה איתנו עד שהבעיה נפתרת. תבורך!read more
  Karin Dunietz-Greenshpan
  Karin Dunietz-Greenshpan
  05:35 15 Dec 19
  פנינו לדרור לצורך איתור מקור נזילה שחזרה על עצמה, לאחר שהגיעו אנשי מקצוע אחרים וחא הגיעו למסקנה ברורה. דרור הגיע תוך זמן קצר, פעל ביסודיות רבה תוך שימוש במספר אמצעים שונים עד לקבלת מסקנה ברורה וודאית. השירות היה אדיב, קיבלנו את מלוא ההסברים על הפעולות והמסקנות שהגיע אליהם ודוח מפורט וברור תוך זמן קצר (בשונה מחוויות שהיו לנו עם אנשי מקצוע אחרים). ממליצה בחום!!read more
  עילי חג'מה
  עילי חג'מה
  14:35 14 Dec 19
  תודה שמצאתם לנו את התקלה בבית . שנה שניה שאנחנו סובלים מהנזילות בגשם טוב שקראנו לכם .read more
  Eran Lev
  Eran Lev
  20:54 20 Nov 19
  ממליץ בחום על חברת תרמיטק ועל דרור באופן אישי. הזמנתי את דרור לאתר נזילה בדירה ממקור לא ידוע כאשר כל הבית פרקט ולא רציתי להרוס דבר. דרור העביר הצעת מחיר הוגנת ביותר הכוללת את כל מה שסיכמנו בטלפון. לאחר שסיכמנו הגיע בדיוק במועד שקבענו, ונתן שרות מעל ומעבר, מקצועי, מדוייק, סבלני ויסודי והכי חשוב הצביע בדיוק על הבעיה וגם על מה לא הבעיה שתחילה חשבנו. סרק את כל הבית ולא ויתר על אף פינה.read more
  Mickey Rouash
  Mickey Rouash
  16:09 30 Oct 19
  דרור היגיע אלי לאחר ששלושה בעלי מקצוע אחרים לא מצאו את הבעיה האמיתית. הוא סקר את הבית סבלנות וביסודיות במשך שעתיים.לבסוף הוא מצא את המקור לנזילה באמצעות מצלמה מהגג. דרור היתנהל בשקיפות ונתן הסבר לכל ממצא. בנוסף הוא סיפק דו"ח מפורט עם תמונות אני ממליץ בחום על תרמיטקread more
  לבל עטר
  לבל עטר
  16:35 23 Oct 19
  היה לשכנה מעלי פיצוץ והיה שיטפון והבחור האלוף הזה מצא את הנזילה במינימום נזקים ומקצועיות אודות לו נחסך מאיתנו נזק כלכלי ונפשי ואין מילים בפי כדי להודות לוread more
  ויקי דרוביץ
  ויקי דרוביץ
  06:31 16 Oct 19
  אני רוצה להמליץ מאוד על החברה ,הגיע אדון בשם דרור עשה עבודה מאוד מקצועית הסביר הכל והראה את כל הפגמים אצלי בבית . עכשו אני יכולה לפתור ולשפץ אצלי בבית בראש שקט.read more
  צביקה ליברמן
  צביקה ליברמן
  08:38 06 Oct 19
  דרור מטרמיטק עבד אצלנו לאיתור בעית נזילה תת ריצפתית, האיש הוכיח רמה מקצועית גבוהה מאד תוך הפגנת מסירות רבה מאד לעיניין ותוך גילוי יושר ואמינות מהגבוהים שראיתי בקרב אנשי מקצוע, כל שנותר לי הוא רק לברך אותו ולקוות שירבו כמותו בארץread more
  אלחנן מירוצניק - רמת גן
  אלחנן מירוצניק - רמת גן
  15:03 30 Sep 19
  הטוב ביותר שאפשר לבקש!!
  mamdoh qasem
  mamdoh qasem
  09:49 27 Sep 19
  קיבלתי שירות נפלא מהבודק דרור, אף עשה בדיקות למקומות שלא ביקשתי ולא חשבתי שיש בעיות שם. הסביר לי את כל הבעיות ואיך ניתן לפתור.read more
  נופר מאשי
  נופר מאשי
  08:38 21 Aug 19
  אני שרברב במקצועי הזמנתי הרבה מאתרי נזילות בעבר יש לציין את דרור מתרמיטק. טיפול מקצועי. ברמת שירות הכי גבוה שיש. ציוד מה מתקדם ביותר. תודה רבהread more
  Ahmad Abuleil
  Ahmad Abuleil
  19:55 07 Aug 19
  איש מקצוע מדהים, קפדני, עומד בזמנים והכי חשוב שהוא מבצע את העבודה במקצועיות רבה. קראנו לו לאחר שגילינו רטיבות בדירה, הוא לא עזב עד שמצא את כל הבעיות והליקויים והסביר איך לטפל בכל אחת. בקיצור, מומלץ ביותר.read more
  תמר מנצור
  תמר מנצור
  14:50 23 Jul 19
  דרור היקר איש משכמו ומעלה ממליצה עליו מאוד פתר לי בעיה ש3 אנשי מקצוע לא הצליחו תודה רבה !read more
  תמר מנצור
  תמר מנצור
  14:50 23 Jul 19
  דרור היקר איש משכמו ומעלה ממליצה עליו מאוד פתר לי בעיה ש3 אנשי מקצוע לא הצליחו תודה רבה !read more
  Orly Shamir
  Orly Shamir
  08:27 26 Jun 19
  השכנה שלי באה אליי בתלונה שיש אצלה נזילות בתקרה בסלון. פניתי לתרמיטק, הם הגיעו וביעילות והמון תושייה מצאו אצלי בצינור הראשי של הדירה נזילה. תודה רבה לתרמיטק בכלל ולדרור בפרט על היחס האישי, על ההגעה המהירה, על המקצועיות והאמינות. יישר כוח! המחיר אמנם לא זול אבל בהחלט שווה כל שקלread more
  דביר לוי
  דביר לוי
  05:06 23 Jun 19
  הגיע אלינו דרור לאחר בעיית רטיבות בקירות, בדק את הבית בעזרת מכשור מתקדם ומצא את מקור הבעיה - צינור בקיר שדלף והרטיב את כל הקירות. שירות אדיב ומקצועי, מומלץ בחום!read more
  Edward Rubinov
  Edward Rubinov
  14:10 18 Jun 19
  חזר אלי "מאתר הנזילות" (דרור) לאחר שהשארתי את מספר הנייד שלי ונתן לי יעוץ טלפוני ודרכי איתור מקור הנזילה שהצגתי בפניו, קיבלתי שירות אדיב ומקצועי, ממליץ מאוד!read more
  אינסטלטור קובי אקווהסרוויס
  אינסטלטור קובי אקווהסרוויס
  16:17 09 Jun 19
  דרור היקר!! תודה רבה לך על כך שפתרת לנו בעיה גדולה ואיתרת את הנזילה. ממליץ עלייך בחום!! כן יירבו אנשי מקצוע כמוך!! אמינות, שירות ומקצועיות!!read more
  חגי רחבי
  חגי רחבי
  19:30 06 Jun 19
  הזמנתי את דרור לאיתור נזילות ורטיביות בניין בן 3 קומות ושטחים משותפים מאוד מרוצה ממליץ בחום שירות מעולה יסודי ואכפתי מקצועי נותן שירות באדיבות ובסבלנותread more
  Avishai Tsalisher
  Avishai Tsalisher
  15:45 03 Jun 19
  אני במקצועי קבלן איטום. הגעתי לדרור לאחר המלצה על מנת להתייעץ איתו בבעיות רטיבות. לאחר תקופה של כמה חודשים ביקשתי ממנו להגיע על מנת לבצע בדיקה אצל לקוח הסובל כ4 שנים מבעיות רטיבות ולאחר מספר עבודות שבוצעו בדירה עדיין לא נפתרה הבעיה. דרור הגיע עם הציוד שלו וביצע מספר בדיקות. לאחר כמה שעות כבר מצאנו שני מקורות רטיבות ועכשיו מה שנשאר זה רק לטפל בהם. ממליץ בחום! נותן מעצמו הרבה מעבר למצופה ורואים שחשוב לו להצליח ולאתר את מקורות הרטיבות. אין מילים.. אלוף העולם!!read more
  מיכל חזון
  מיכל חזון
  14:56 21 May 19
  אני רוצה להודות לתרמיטק על העזרה והשרות בפתרון הבעיה . תודהread more
  Gilad Levy
  Gilad Levy
  19:44 14 May 19
  דרור הגיע לפתור בעיית רטיבות קשה שמספר רב של בעלי מקצוע נכשלו לפתור. דרור איתר את מקור הבעיה במהירות ומקצועיות, סיפק דו"ח ברור והמליץ על פתרונות אפשריים. בהמשך דרור היה זמין לשאלות טלפוניות ואף הגיע לביקור נוסף לראות את המצב לאחר סוף החורף ללא תשלום נוסף. ממליץ בחום.read more
  Amir Saban
  Amir Saban
  10:16 14 May 19
  שירות נהדר. היחיד שבאמת מצא את הבעיה. מומלץ בחום.read more
  עידן שירזי
  עידן שירזי
  08:43 24 Apr 19
  דרור מקצועי ושירותי מאוד, איתר את הבעיה במהרה, מומלץread more
  ליאורה אבני
  ליאורה אבני
  17:49 23 Apr 19
  מקצועי אמין ולפעמים לא הכל זה כסף !
  Ira Solomon
  Ira Solomon
  12:53 18 Apr 19
  מרוצה מאוד מהשירות האמין והתמיכה החזקה והגב שניתן לי מול חברת הביטוח. מעריכה את המאמץ והמקצועיות. חזר אלי הבייתה 3 פעמים בגלל בקשה של חברת הביטוח, ללא תוספת תשלום. איש הוגן וישר, ישר כח!read more
  Isabelle Pereira
  Isabelle Pereira
  16:29 29 Mar 19
  דרור הוא אדם אדיב ונחמד, הגיע בול בזמן , מצא את הבעיה המדוקיית תוך זמן קצר, נתן שירות נעים ומקצועי. בקיצור מומלץ ביותרread more
  Meital S Shlezinger
  Meital S Shlezinger
  07:40 17 Mar 19
  דרור הגיע לבניין שלנו כחוות דעת שניה ועשה עבודה ללא פשרות במשך יותר משלוש שעות. עשה גם מעבר לחוות הדעת שלשמה הוזמן, והכל בדרך מקצועית ויסודית. תודה דרור!read more
  Ronen Riahi
  Ronen Riahi
  12:36 08 Feb 19
  דרור היה המאתר השני שהגיע לאתר, דרור לא הקל במאומה מעצם היותו המאתר השני שהגיע לדירה. כעבור שלוש שעות של בדיקות אותרה נזילה במקום מאוד ספציפי וכאן הסתיימה סאגה של מספר חודשים לא מבוטלים. תודה על הסבלנותread more
  LYKO music
  LYKO music
  08:50 05 Feb 19
  הזמנתי את דרור לאחר שמס אנשי מקצוע היו אצלי בעקבות תלונות של רטיבות מהשכן בדירה מתחתיי ולא מצאו את הבעיה דרור הגיע אליי עם ציוד משוכלל עשה בדיקה יסודית עם המון סבלנות יחס אישי ולא עזב עד שפתר את הבעיה ממליצה בחום שירות מעולה והכי חשוב נפתרה הבעיה..... אלפי תודותread more
  רומן אליאב
  רומן אליאב
  08:21 05 Feb 19
  בעקבות בעיה מתמשכת עם שכן מקומה מעליי ולאחר שהובטח לי שטופלה הבעיה והמשיכו הנזילות פניתי לתרמיטק לאיתור נזילות. הגיע אלי דרור, בחור מקצועי וחייכן ובזכות הבדיקה איתר את הכשלים שגרמו לרטבויות ולנזילות. חווית שירות מעולה. ממליץ!read more
  Arnon Rubinovich
  Arnon Rubinovich
  14:06 18 Jan 19
  ביקשתי שדרור יגיע בעקבות פיצוץ שהחמיר וגלש אל דירת השכנה מלמטה. כפי שהבטיח הגיע אלי תוך פחות משעתיים ומצא את מקור הפיצוץ בצינור המים. ממליץ עליו בחום דרור מאוד מקצועי ואדיב מאודread more
  דרור שטורק
  דרור שטורק
  00:21 17 Jan 19
  דרור הגיע אלינו לאיתור נזילה משמעותית בבית. בתוך זמן קצר, במקצועיות רבה ובעזרת מיכשור מקצועי, הוא איתר את הנזילה והביא לפתרון הבעיה. שירות אדיב ומקצועי!read more
  יוסי יוסי
  יוסי יוסי
  12:50 16 Jan 19
  מספר אחד בארץ עזר לנו בהכל לא הלך עד שהוא סידר את התקלה תותחread more
  Amihay Drori
  Amihay Drori
  06:54 11 Jan 19
  דרור היה אצלי בדירה חדשה שרכשתי ואיתר מספר בעיות של נזילות מים.בבדיקות שהוא עשה הוא לא חסך בציוד,לא מיהר לסייים והסביר כל בדיקה שהוא עשה. דרור המליץ מה לעשות ואכן כל מה שעשינו בהמלצתו פתר את כל הבעיות שהיו. מעבר לסבלנות,למקצועיות וליושרה המקצועית שהוא מקרין לפני הכל הוא בן אדם...מה שבאמת קשה להשיג בשוק הפרוץ הזה קיום... עמיחיread more
  oFer Arbiv
  oFer Arbiv
  17:58 31 Dec 18
  בעל מקצוע ובנאדם מדהים ..כיף לעבוד איתך דרור!
  Nathan Guttenberg
  Nathan Guttenberg
  10:23 30 Dec 18
  דרור איש מקצוע אמיתי אדיב עם הרבה סבלנות ואורך רוחread more
  Lipaz Yochai
  Lipaz Yochai
  18:48 19 Dec 18
  מקצוען אמיתי! לא מוותר עד שמגלה את הנזילה! ממליצה בחום!read more
  בני לוי
  בני לוי
  18:34 14 Dec 18
  רצינו להודות על השירות האמין . לאחר שביצעתם אצלנו איתור נזילה לפני כשנה רצינו לבדוק אם עדיין רטוב . צילצלנו שוב לתרמיטק ושאלנו כמה יעלה . דרור מתרמיטק אמר לנו שהשירות הזה הוא ללא עלות . הגיע בסבלנות רבה בדק ולא הסכים לחייב אותנו על כך . תודה רבה דרור . תודה רבה תרמיטק .read more
  danny koko
  danny koko
  17:07 22 Nov 18
  מספר אחת שירות מעולה ובעיקר בעל מקצוע ישר ומדהים. פתר לי בעיה של שלוש שנים! מספר אחתread more
  Barak Zeevi
  Barak Zeevi
  06:55 23 Oct 18
  היתה אצלנו נזילה סמויה שלא היו לה סימנים חיצוניים. דרור הגיע מצוייד בציוד משוכלל. בסבלנות וברוגע הוא סרק את כל הבית והחצר, עד שלאחר שעתיים הצביע על המקום המשוער של הנזילה. חפירה מתחת לבטון גילתה את הנזילה מאד קרוב למקום בו הצביע עליו. השירות לא זול, אבל במקרה שלי חסך הרבה ניחוש וחפירה מיותרת.read more
  דנה לייטר
  דנה לייטר
  10:14 19 Oct 18
  התקשרתי לדרור ביום שישי, בשיא הלחץ, שלי בבישולים וכו' ודרור עם לו"ז עמוס. דרור לא השיב את פני ריקם והגיע. ברוגע, בנעימות דרור איתר את מקור הנזילה במהירות ומקצועיות. דרור איתר את הנזילה נקודתית ומנע ממני את כל הרמת המרצפות והמשתמע מכך. אז דרור, איש יקר המון המון תודה אתה אלוףread more
  Loll Aaasasasd
  Loll Aaasasasd
  17:02 15 Oct 18
  דרור איש מקצוע אמין ומקצועי ביותר. לאחר ביקורם של שלושה אנשי מקצוע שלא הצליחו לאתר את הנזילה, הגיעה דרור ותוך זמן קצר איתר את הנזילה. תודה רבהread more
  Anat Tur
  Anat Tur
  06:12 11 Oct 18
  שירות מקצועי יעיל ומהיר! והכי חשוב יחס אנושי. מומלץ!read more
  שלמה סויסה
  שלמה סויסה
  11:44 01 Oct 18
  תודה לך על העזרה . נדיר למצוא היום בעלי מקצוע כמוך עם הרבה סבלנות . ידע ומקצועיות בתחום איתור נזילות .read more
  דוד סויסה
  דוד סויסה
  16:54 26 Aug 18
  מקצוענות יושר דיוק ואמינות זה מה שתקבלו מטרמיטק תמורה מלאה לכספכם מומלץ בחום תודה על השירותread more
  דורית עזר
  דורית עזר
  12:20 22 Aug 18
  תודה רבה על השירות המהיר . האיתור היה מהיר מדויק ומאד יעיל . אתה אדם ישר והגון . אני שמחה שקראתי לך תודה רבהread more
  Next Reviews Write a review

  חיפוש חופשי באתר

  Call Now Button דילוג לתוכן